קוסמטיקה - טיפולי פנים

Avoiding-acne-tips
אנחנו מציעים ללקחותינו, לצד טיפולים קוסמטיים מסורתיים, טיפולים אסטטיים לא פולשניים באמצעות ה "קואדרו מולטי-אפליקשיין", המכשיר החדש מבית מעבדות ג'יג'י, שפותח במיוחד עבור מכוני יופי וקוסמטיקאיות השואפות להעניק טיפולים יעילים תוך שימוש בטכנולוגיות מבוססות. בקוואדו משולבים יחד טכניקת "דינמיק פיל" ו"ספריי גאן", טכנולוגיית ה"אלקטרופורשיין" ואיינטו Y –טייפ ליפטינג".

טיפולי פילינג בלחץ גבוה
צנור זכוכית דק מתיז תמיסה קוסמטית בזרם סילון מהיר על העור. מתאים לטיפולי פנים, גוף וקרקפת ולכל סוגי העור.טכניקה המשתמשת בחיכוך הנוצר בזמן התזת תמיסה כדי להחדיר חומרים פעילים לעור ללא שימוש בזריקות. הטכניקה דומה לעיסוי פילינג ידני אבל יעילה יותר בהשגת ריענון, חידוש וריפוי. בנוסף משילה תאי עור מתים, משפרת את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי.

החדרת חומרים טיפולים בהתזה.
blueאקדח עם כוסית המפזר תמיסה קוסמטית על העור בעזרת לחץ. מתאים לטיפולי פנים. טכניקה המשתמשת בלחץ אוויר כדי לפזר חומרים פעילים על העור. משלים את פעולת ה"ג'ט פיל" ופעולת טיפולים מקצועיים אחרים.

גירוי וסימולציית העור על ידי תדרים אלקטרו מגנטיים.
ידית המעבירה פולסים אלקטרומגנטיים דרך שכבות העור לגירוי והפעלת שרירים בעזרת יונים חשמליים. מתאים לטיפולי פנים וטיפולי קרקפת.
טכנולוגיה המשתמשת בשדה אלקטרומגנטי, המדמה את פעילות המוח על השרירים, לחיזוק והפעלת שרירי הפנים. יעילה להפחתת קמטים, בניה עצמית מחודשת של הסיבים האלסטיים ושמירה על גמישות
העור.