החלקת שיער

tipolim hachlaka

החלקה יפנית :
החלקה יפנית היא הדרך המתקדמת והיעילה ביותר להחליק את שיערך. בניגוד להחלקות שיער רגילות שפוגעות בבריאות השיערה, החלקה יפנית מתייחסת למבנה הבסיסי של השיערה, מפרקת אותה ומרכיבה אותה מחדש בצורה בריאה יותר וטבעית יותר, ככה שהשיער נראה חלק ונקי יותר מאי פעם. באורנה ביוטי אנחנו משתמשים בטכניקות ההחלקה היפנית המתקדמות ביותר הידועות לאדם, כדי לעצב את שיערך בצורה הטובה ביותר. המדע מנוצל לצורך הבניה הטובה ביותר של שיערך, כדי שתוכלי להרגיש יפה וזוהרת מאי פעם.

 

החלקה ברזילאית :

צריך לראות את התוצאות על ראש הלקוחה כדי  להבין את הקסם שהטיפול עושה לשיער.  לקוחה יכולה להגיע עם שיער יבש, נפוח, סרבני, מחומצן וצרוב  ולאחר טיפול החלקה ברזילאית אצל אורנה ביוטי הוא הופך להיות  שיער רך, עדין, מבריק וחלק . לפלאהזה קוראים החלקה ברזילאית.

Brazilian-Hair-Straightening 

 מה ההבדלים בין החלקה יפנית להחלקה ברזילאית?

 

החלקה יפנית : בהחלקה יפנית משתנה מבנה מבנה השיער

 

החלקה ברזילאית : נעשה ציפוי לשיער

 

למי מתאמה החלקה יפנית ולמי החלקה ברזילאית?

 

החלקה יפנית מתאימה לבעלות שיער בריא טבעי איכותי שאינו פגום או הרוס וגם לבעלות שיער צבוע אבל בריא יחסית ללא גוונים. ההחלקה היפנית לא מתאימה לבעלות שיער יבש ושיער בהיר.

 

החלקה ברזילאית מתאימה לשיערבהיר ומובהר, לשיער עם גוונים. ככל שהשיער הרוס ופגום יותר התוצאות תהיינה טובות יותר מאותו הטעם שחומר הציפוי נצמד טוב יותר לשיער. החלקה ברזילאית מצפה למעש/ה את השיער הפגום.

 

טיפול בהחלקה ברזילאית אורך בין שעה וחצי לשעתיים וחצי.

 

הייתרונות של הטיפול שמובטחת בו הצלחה גם לשיער מובהר ושיער פגום או יבש מאוד, כולל בלונד וגוונים. ההחלקה תעניק לשיערך יופי, בריאות וברק.