איפור ערב/איפור קבוע

iporאין אישה שלא רוצה להיות זוהרת באירוע, כשלצד השמלה והתכשיטים מהווה איפור הערב את הדבר החשוב ביותר המשפיע על המראה ועל ההרגשה.

אצל אורנה ביוטי יתאימו לך איפור ערב התואם לסוג האירוע, לבגדים שתלבשי וכמובן לסגנון שאת אוהבת.

לא משנה אם זו חתונה משפחתית, יום הולדת או ארוחת ערב חגיגית עם חברים, מגיע לך איפור מקצועי, יפה ברמה גבוהה שימשוך את העין ויעניק לך תחושה של  נסיכה לערב.

 

איפור קבוע :

 

גיבוי לגבות....

 

הגבות משמשות מסגרת לעיניים ומקנות פרופורציה נכונה לפנים. באמצעות האיפור ניתן להרחיב, להאריך, לקצר או לעבות אותן, כמו גם לעדן ולרכך את מראה הפנים. בעיצוב הגבות רצוי לא להתפתות למלכודות אופנה, אלא לשרטט קווים קלאסיים (לא עבים או דקים מדי) שמתאימים למבנה הפנים.

 

איך בוחרים צבע: עניין של טעם. יש שימליצו לכם להתאים אותו לגון השיער, ויש שיעדיפו גוון קרוב ככל האפשר לצבע הטבעי של הגבות - רגוע, סולידי ומעט אפרפר.

 

כמה זמן זה לוקח: כחצי שעה.

 

כמה זה כואב: ממש מעט.

 

משך ההחלמה: אחרי הטיפול מורחים את המקום במשחה אנטיספטית, וכעבור שעתיים האדמומיות שוככת.

 

חומר למחשבה: אחרי כשנה אחת הצבע דוהה, והמראה המתקבל עלול להיות לא אסתטי. דאגו לחזור לחיזוק הגוון.

 

איפור קבוע לעיניים...

 

שתי טכניקות עיקריות משמשות לצביעת קו העין (אייליינר): צביעה בין הריסים או שרטוט קו דק מעל העפעף העליון. אפשר למשוח קו גם מתחת לעפעף התחתון, אולם אז יתקבל מראה יותר מאופר ופחות טבעי.

 

איך בוחרים צבע: גם כאן זה עניין של טעם. קו שחור דק מאוד מעל העפעף ידגיש את העין ויצור מראה מאופר יותר, אך קחו בחשבון שעם השנים, כשהעפעפיים יחלו לצנוח וזווית העין תיטה כלפי מטה, הקו שמעל העין עלול להדגיש את הקמטים.

 

כמה זמן זה לוקח: כעשרים דקות.

 

כמה זה כואב: כמו הסרת שיער בשעווה. חשים מין דגדוג מעקצץ שהוא יותר מלחיץ מאשר כואב (בעיקר למי ששהות בעיניים עצומות גורמת לה לתחושה של אובדן שליטה).

 

משך ההחלמה: לאחר האיפור מומלץ להניח מסביב לעיניים מסכת קרח לעשר דקות. לאחר מכן יוצאים עם משקפי שמש, ובתוך שעתיים האזור נרגע. אצל אנשים רגישים יותר, הסובלים מעיניים נפוחות או משקיות מתחת לעיניים, הנפיחות עלולה להימשך יום שלם.

 

איפור קבוע לשפתיים...

 

ישנן שתי דרכים לאיפור השפתיים: קו תוחם (קונטור) סביבן להדגשת צורתן או מילוי השפה בצבע למראה מלא יותר. הקונטור יצא מזמן מהאופנה ונחשב לפאסה, אך משום מה חביב מאוד על הישראליות. הבעיה: בהיעדר גוון של תוחם התואם לצבע השפתיים, לרוב עושים זאת בצבע חום. עם הזמן, כשסימני הגיל ניכרים על השפתיים (למשל קמטים מסביב לפה), הקו התוחם בולט עוד יותר.

 

איך בוחרים צבע: הדגשת השפתיים לא אמורה להחליף את הליפסטיק, אלא להשיב לשפתיים את חיות הנעורים שאבדה. במקום להמר על "משהו מיוחד" שיגביל אתכם (וגם יהיה קשה מאוד להיפטר ממנו אחר כך),

 

איפור השפתיים, אגב, לא משנה את גון הליפסטיק, ואין שום מניעה להמשיך להשתמש בשפתונים החביבים עליכם. עם זאת, הגלוסים השקופים ידגישו טוב יותר את השפתיים שקודם לכן היו חיוורות.

 

כמה זמן זה לוקח: מינימום שעה. כדי שהשפתיים יספגו את הצבע ותתקבל תוצאה טובה יידרשו שניים-שלושה טיפולים במרווחים של שלושה שבועות.

 

כמה זה כואב: קונטור כואב כמו לקיחת דם מהאצבע, מילוי השפתיים כואב יותר. שפתיים הן האיבר הכי רגיש לכאב באיפור קבוע, ונדרשת ישיבה ממושכת (כחצי שעה) עם מאלחש לפני שמתחילים לעבוד.

 

משך ההחלמה: הרגישות בשפתיים עשויה להימשך בין שעתיים ליומיים. הנחת קרח על המקום תקצר משמעותית את ההחלמה.